Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dinamik, alaturka estetik

Yenilikçi, dinamik ve estetik çizgilere sahip Ege Vitrifiye, Elipso Alaturka Tuvalet ve Alia serisiyle banyo trendlerini belirlemeye devam ediyor. Elipso Alaturka Tuvalet’in, özgün tasarımı ergonomiyi estetikle buluşturmayı vaat ediyor.

Elipso Alaturka Tuvalet, klasik tasarımların dışına çıkan estetik ve ergonomik yapısı ile ev, iş yeri ve toplu kullanım alanlarında rahatlıkla kullanılabiliyor. Su tasarrufunun her geçen gün daha da fazla önem kazandığı günümüzde, “Aquasave” özelliği sayesinde, 5 litre su ile kusursuz temizlik ve tasarruf sağlıyor.

Banyolarda yenilikçi ve estetik çözümler sunmayı hedefleyen Ege Vitrifiye, Alia serisi ile banyolara sıra dışı bir görünüm kazandırıyor. Alia serisi, kendi fiyat segmentinde alışılmışın dışında bir estetik sunuyor. Ring kanalsız yeni nesil yıkama sistemi sayesinde düz hatları ile kolay temizlik ve hijyen sağlıyor.

Ege Vitrifiye Genel Müdürü Merter Savaş, yeni seriler ile ilgili olarak şu açıklamalarda bulundu: ‘Ürün yelpazemizi her geçen gün geliştiriyoruz. Elipso Alaturka Tuvalet ve Alia serimiz ile kullanıcıların banyolarındaki alışkanlıklarını değiştirip her ihtiyaca uygun çözümler sunmayı hedefliyoruz.’