Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Gaziantep Yapı Malzemeleri Gayem’den Cermix ile büyük atak

Temeli 1950’li yıllarda dedeleri Hacı Memik Yıldırım tarafından küçük bir mağazada atılan ve ardından babaları Kadir Yıldırım’ın vizyonu ile gelişen Gaziantep Yapı Malzemeleri, Yıldırım Ailesinin 3. kuşak gençlerinin vizyonu ile son 13 yılda başarılı bir ivme kazanarak Gaziantep’de inşaat sektörünün devleri arasına girmeyi başardı. Babaları Kadir Yıldırım’ın vizyonu ile gelişen şirketi 2000 yılında devir alan 3. kuşak genç kardeşler Hacı Memik Yıldırım ve Kerem Hüseyin Yıldırım;  bugün 3 mağazada 28 kişiden oluşan profesyonel bir kadro ve şehrin çeşitli yerlerinde faaliyet gösteren depoları ile inşaat sektöründe büyümeye devam ediyorlar.
Yapı Sektörüne yönelik Gaziantep’de gerçekleştirdikleri başarılı girişimlerin arkasında; Türkiye’de ve dünyada kalitesini kanıtlamış markaları güvenle ve en yüksek hizmet kalitesiyle tüketicilere sunmanın Gaziantep Yapı Malzemeleri – Gayem’in en başta gelen sorumluluklarından biri olduğunu belirten Hacı Memik Yıldırım ve Kerem Hüseyin Yıldırım, ülkemizdeki inşaat kalitesinin artmasının, yaşanabilir ve sürdürülebilir bir çevre ve dünya için inşaatlarda kaliteli malzeme kullanımının en önemli unsur olduğunu da sözlerine ekliyor.

Gayem; bünyesinde beraber yol aldığı birçok güçlü iş ortaklarının arasına en son katılan Koramic Yapı Kimyasalları’nın dünya çapında kalitesini kanıtlamış markası Cermix  ile de sektörde kalitenin sürekliliğinin korunmasına katkıda bulunduklarını belirtiyor. Sürekli gelişen ve büyüyen pazarlama ağıyla sektörün ihtiyaçlarını daha hızlı ve daha kaliteli bir hizmet politikası ile müşterilerine sunan Gaziantep Yapı Malzemeleri, sektördeki ürün ve hizmet kalitesinin devamlılığını koruma amacıyla müşterilerinin ihtiyaçlarını yakından takip ederek gerekli çözümleri anında üretiyor.