Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kağıthane’nin yenilenen yüzü: Mari Rezidans

Yeşildağ İnşaat’ın kentsel dönüşüm kapsamında başlattığı, İstanbul’da ilk ada bazında proje olan Mari Rezidans, Kağıthane bölgesinin çehresini değiştirerek alanı modern ve yaşaması kolay bir yer haline getiriyor. Atatürk Havalimanı’na 14 km, Fatih Sultan Mehmet Köprüsü’ne 7 km, Çağlayan Adliye Sarayı’na 1 km, Perpa İş Merkezi’ne 250 m, Memorial Hastanesi’ne 1 km mesafede bulunan Mari Rezidans Projesi merkezi lokasyonlara yakınlığıyla dikkat çekiyor. Yüzde 25’i yabancı müşterilere satılan Mari Rezidans Projesi sunduğu ödeme kolaylıklarıyla yatırım yapmak isteyenlerin en önemli tercihi. Mari Rezidans içinde yer alan oyun parkı, çocuk oyun odası, çok amaçlı toplantı ve sinema salonu, yetişkin hobi odaları, fitness, hamam, sauna ve çatıda yer alan seyir terası, açık ve kapalı otoparkile konfor sağlayarak iki yıl gibi kısa vadede yatırımcısına yüksek bir getiri vadediyor.

İstanbullulara hem yatırım hem yaşam kalitesi sunan Mari Rezidans Projesi’nde dairelerin, 2014 sonunda anahtar teslimi yapılarak ev sahipleriyle buluşması planlanıyor. Mari Rezidans Projesi 2 bin 500 metrekarelik bir alandaki 140 daireden oluşuyor. Merkezi konumu ve modern mimari tasarımıyla dikkat çeken Mari Rezidans Projesi 2+1 ve 3+1 seçenekleriyle sahiplerini bekliyor.

Yeşildağ İnşaat’ın otel konforunda ve hizmet standartlarında projelendirdiği Mari Rezidans, Kağıthane bölgesindeki ilk kentsel dönüşümünün önemli adımını oluşturuyor.