Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Klassis

Almanya’nın mobilya sektöründe önde gelen üreticileri arasında yer alan Brunner; ofis, havaalanları, hastaneler, konferans salonları ve kafeteryalar için yüksek standartta ürünler üretiyor. Malzeme, renk, kumaş, model ve tasarımlarında yaratıcılığı ile müşterilerine çözümler sunuyor. State-of-the-art teknolojisi sayesinde çağdaş tasarım ürünlerinin üretimini yapan Brunner; ödüllü tasarımları, yüksek kalitesi,  işlevselliği ve uzun ömürlü olmasıyla müşteri taleplerine uygun ürünler geliştiriyor.

Brunner, üstün kalitede, uzun vadeli bakış açısıyla büyük bir özveri ve içsel değerlere bağlılıkla çalışıyor. Bu sorumluluk kültürü, kaynakların etkin kullanılması, sürdürülebilir ürünlerin geliştirilmesi ve yenilikçi çözümler üretmesini sağlıyor. Atıklarını en az seviyeye indirerek mobilyalarını üretiyor  ve teslimatı zamanında gerçekleştiriyor. Brunner, yüzde yüz geri dönüştürülebilir malzemelerden üretim yapıyor. Solvent içermeyen köpük yapıştırıcı ve UV kurutmalı su bazlı vernik sistemi kullanımı ile sürdürülebilirliği sağlıyor.

Çok sayıda ödüllü tasarımı bulunan Brunner; döner sandalye, konsol koltukları, konferans koltukları ve istiflenebilir sandalye üretiyor. Ürünler Almanya’da en iyi kaliteyle yapılıyor. Havaalanlarında,  müşterilere cep telefonu ve dizüstü bilgisayar kullanımına uyumlu koltuklar üretiyor.
En son ürünlerinden olan Plot, Berlin merkezli tasarımcılar Osko+Deichmann tarafından doğadaki çok katlı dizilim tasarımlarından ilham alınarak üretildi. Modern tasarımı ve değişik kombinasyonlarıyla havaalanlarında ve birçok geniş alanda uygulanabilen Plot, dönüştürülebilir ve çok yönlü olarak kullanılabiliyor. Plot koltuk, insanların oturma pozisyonlarına göre oturma, kolçak ve sırtı ayarlanabiliyor. Üç yastıklı yüzeyi değişik şekillerde kullanılabiliyor ve renk kombinasyonları yapılabiliyor. Dinamik tasarımı sayesinde isteğe göre kişisel kullanım imkanı ile Plot, eşsiz bir sosyal alan tabanı oluşturuyor.

ÜRÜNLER
Özel davetler için ürettiği ürünlerde, sağlam, temizlenebilmesi kolay ve yaratıcı çözümler sunuyor. Ziyaretçi koltuklarında, rahat, bakımı kolay olmasına dikkat ediliyor. Sağlık için ürettiği sandalyeler, çıkarılabilir kapaklı kol dayama, konfor ve destekleyici döşeme sistemi ile kullanımı kolay ve rahat olmasını sağlıyor. Katlanır masalarda mekanizma kullanımı, söküp kurmayı kolaylaştırıyor. Katlama mekanizmaları bakım gerektirmiyor ve sağlam olmasını sağlıyor. Döner sandalye mekaniği ile ergonomik ihtiyaçlarına uyum sağlıyor.  Koltukların sırt ve oturakları ayarlanabiliyor. Depolama sistemleri ekstra esneklik sunuyor ve büyük mobilyaları daha kolay ve hızlı hareket etmesini sağlıyor. Geniş alanlar için özel olarak yapılmış Elektronik Koltuk Numaralandırma sistemi, uzaktan kumandası ile kolay ve rahat kullanım sağlıyor.

ABD ve İngiltere fabrikalarındaki Millitron üretim teknolojisinin verdiği üretim avantajı ile çok çarpıcı desenleri kısa süre içinde üretme imkânına sahip olan Milliken,  sürekli yaptığı arge sayesinde yenilikçi ve sektörün öncüsü olmayı sürdürüyor. Milliken halının karakteristik özelliği olan keçe taban sayesinde, hammadde kaynak kullanımında sağladığı avantajın yanı sıra, benzerlerinde olmayan kullanım ortamındaki ses akustiğine olan katkısı ve üzerindeki yürüme konforu ile eşsiz.

2012 senesinden bu yana ürün gamının neredeyse tamamını yenileyen ve ilave koleksiyonları ile tüm otoritelerin beğenisini kazanan Milliken, havalimanı gibi alanlarda kullanılmak üzere, yoğun trafiğe uygun ve yüksek dayanımlı 1×1 m lik karo halılarının tanıtımını yaptı.