Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

TRIMline interiors

YENİ ÇÖZÜMLER İNŞA ETMEK!
TRIMline, projelere göre geliştirdiği yeni modüler bölme duvar ve yüzey kaplama sistemleriyle Türkiye de ve tüm dünyada, iç mekân projelerini gerçekleştiriyor.

Planlamadan uygulamaya kadar her aşamada bir partner gibi çalışıyor, en doğru olası çözümü buluyor ve tasarımcıların beklentilerini karşılıyor.
Daha önce Sabiha Gökçen Havalimanı’nda pek çok detayın üretimi TRIMline interiors tarafından, SNAP ve T.H.E DOOR serisi ürünlerle geliştirildi.

MEDİNE HAVALİMAN’INDA
TRIMline interiors

Suudi Arabistan’ın Medine kentinde TAV tarafından yapımı sürdürülen Prens Mohammad Bin Abdul Aziz Uluslararası Havalimanı projesinde, yaklaşık 50.000 m2 yüzey içeren ofis bölme duvar sistemleri, Akustik Ahşap, WC Kompakt ve Boyalı Cam Yüzey Kaplamaları, Sistem Kapıları TRIMline interiors tarafından geliştiriliyor ve üretiliyor.

Free-Standing özelliği taşıyan bölme sistemler, çelik taşıyıcı profiller ile mekanik olarak birbirine klips detayları ile bağlanıyor.