Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yeniliklerin buluşma noktası Unicera; seramik, banyo, mutfak sektörlerini 26. Kez bir araya getiriyor

Türkiye’nin ve dünyanın önde gelen seramik, banyo, mutfak üreticileri Unicera Fuarı’nda bir araya geliyor. Fuar, 26 Şubat – 2 Mart 2014 tarihleri arasında Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi Büyükçekmece, İstanbul’da kapılarını ziyaretçilerine açacak.

Sergilediği ürün çeşitliliği, alan ve ziyaretçi sayıları göz önüne alındığında sektöründe dünyanın en büyük 2. fuarı olma başarısını gösteren UNICERA, 16 ülkeden 300’ün üzerinde firmayı 90’dan fazla ülkeden 65.000’in üzerinde ziyaretçi ile buluşturmayı hedefliyor. Uluslararası çevrelerce dikkatle takip edilen fuarın, geçtiğimiz yıllarda olduğu gibi bu yıl da ülke ekonomisine ve sektörün küresel imajına büyük katkı yapması bekleniyor. Tasarım, inovasyon ve fonksiyonelliği buluşturan geniş ürün yelpazesi ile dikkat çeken UNICERA’da; seramik, granit, mermer, doğal taş, mozaik, vitrifiye ürünler, armatür, küvet, jakuzi, duş kabin, banyo mobilyaları ve aksesuarları, duvar kağıtları, havlupan ve dekoratif radyatörler, sauna ve hamam ekipmanları, seramik işleme teknolojileri ve tamamlayıcı ürünler, mutfak mobilyaları, ankastre ve solo cihazlar, tezgah ve evyeler, mutfak aksesuarları ziyaretçilerin beğenisine sunulacak. Aralarında Design Zentrum Nordrhein Westfalen’in düzenlediği tasarım yarışması “Red Dot Award” ve birçok uluslararası tasarım ödülüne layık görülen koleksiyonların da sergileneceği fuar, birçok markanın lansman kampanyalarına da ev sahipliği yapacak. 2014 tasarım ve dekorasyon trendlerine ışık tutacak UNICERA; mimar, iç mimar, tasarımcı, mühendis, müteahhit, satın alma uzmanları gibi sektör profesyonellerinin yanı sıra, evini çağdaş tasarımlarla yenilemek isteyenlere de açık olacak. 

Bu yıl UNICERA ilk kez Bahçe Dünyası 2014, 9. İstanbul Bahçe Mobilyaları, Bahçe Mimarisi, Peyzajı, Bahçe Bitkileri ve Aksesuarları Fuarı ile aynı tarihte düzenlenecek. Yapı sektöründe birbirini tamamlayan ürün gruplarının sergileneceği eş zamanlı fuarlar ile ziyaretçilerin tüm ihtiyaçlarına cevap verilmesi hedefleniyor.