Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Hyundai Asansör ve TOG, gençleri daha yükseğe taşımak için koştu

Hyundai Asansör, Antalya’da gerçekleşen Runtalya Maratonu’nda, TOG’la birlikte gençler için koştu. Hyundai Asansör’ün destek verdiği “Gençler İçin Koşuyoruz” projesi ile Türkiye’nin 71 ilinden 300 üniversite öğrencisi genç desteklenecek.

Her biri TOG Sosyal Komite Üyesi olan ve cemiyet hayatında yakından tanınan Tuğba Jabban, Aslı Arıkoğlu, Hülya Eltemur, Zeynep Üstünel, Burcu Hanif, Özlem Güsar, Zeynep Ayverdi ve Özgür Çamlıbel’in de bulunduğu 15 gönüllü, Hyundai Asansör işbirliğiyle gençlerin desteklenmesi için koştular. Koşuculardan Zeynep Üstünel kadınlar arasında 51. oldu.

“GENÇLERİ DESTEKLİYORUZ, HIZIMIZA HIZ KATIYORLAR”
Runtalya’da TOG’a destek vermekten duydukları memnuniyeti dile getiren Hyundai Asansör Genel Müdürü Hakan Ek şunları söyledi: “Gençlerin, toplumsal dönüşüm ve gelişimin en önemli aktörlerinden birisi olduğuna inanıyoruz. Her alanda gençlere destek vermek önceliklerimiz arasında.
Bu nedenle, TOG’a ve üniversiteli gençlerin güçlenmesinde önemli bir adım olan “Gençler İçin Koşuyoruz” projesine büyük bir memnuniyetle destek olduk.” 

EVRENSEL BİR MARATON
2006’dan bu yana gerçekleştirilen ve 9. Uluslararası Runtalya Maratonu’na bu yıl 36 ülkeden 4 bin 985 sporcunun katıldı. Runtalya; Maraton, Yarı Maraton, 10 Km Koşusu, Tekerlekli Sandalyeli Engelliler, Minik Adımlar Koşusu, Halk Koşusu olmak üzere altı kategoride gerçekleştiriliyor.