Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mimari estetiğin penceresi

Son teknolojiye sahip sürdürülebilir bina konseptlerinde farklı ihtiyaçlara göre kullanılabilen Schüco AWS Pencere Sistemleri, 50 mm den 90 mm derinliğe kadar varan profil ve ön görünüm zenginliği, gizli menteşe seçenekleri, otomasyon alternatifleri, üst düzey kaliteye sahip aynı aksesuarları tüm derinliklerde kullanılabilme olanağı ve çok geniş renk yelpazesi ile mimarlar için tasarım ve estetik alanlarında özgürlüğü sağlarken yüksek kalite işçiliği ve detaylara verilen özenle işverenlere kaliteyi satın alma hissi yaşatıyor.
Son derece işlevsel olan Schüco AWS Pencere Sistemleri, yapılarda özel ısı ve ses yalıtım bariyerlerinin kullanımı ile HI (yüksel izolasyon) ve SI (süper izolasyon) özelliğini çarpıcı tasarımlarla sunuyor. Rahatlığın, enerji tasarrufunun ve zarafetin yanı sıra tamamen gizli, yeni nesil mekanizma sistemleri ile WK4 (RC4) seviyesine kadar hırsızlığa karşı güvenliği de bir arada barındırıyor. Schüco Pencere Sistemleri, dışarıda sürekli akan hayatı gösteren pencerelere yeni ve çarpıcı boyutlar kazandırıyor.