Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Ege Seramik, EBSO 2013 listesinde yer aldı

[kutusag=4110]İzmir Kemalpaşa Organize Sanayi Bölgesinde yaklaşık 325 bin metrekarelik tesislerinde üretimlerini gerçekleştiren Türk seramik sektörünün lider markalarından Ege Seramik, açıklanan listede ilk 50 firma içerisinde yer alarak başarısını korudu.
Açıklanan liste ile ilgili görüşlerini aktaran Ege Seramik Genel Müdürü Göksen Yedigüller; ‘’Ege Bölgesi’nde üretimlerini gerçekleştirip Türk ekonomisine katkıda bulunan lider markalarının oluşturduğu listede yer almak firmamızı mutlu etmiştir. Ege Seramik olarak gerçekleştirdiğimiz modernizasyon yatırımlarımız ile katma değerli ürün portföyümüzü her yıl geliştirmeye devam edeceğiz. Önümüzdeki yıllarda Türk ekonomisine daha fazla katkıda bulunarak açıklanan listede daha üst sıralarda yer almayı hedefliyoruz.’’ dedi.