Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Estetik tasarımıyla dikkat çeken havalandırma menfezi

Siyah ve beyaz alüminyum olmak üzere iki renkli olağan dışı görünümüyle X-Grille,  geleneksel havalandırma menfezlerinden net bir şekilde ayrışıyor. Odanın duygusunu geliştiren estetik tasarım, TROX’ta en önemli önceliğe sahip. Yeni ürün geliştirmede “Biçim işlevi izler” ve “Biçim duyguyu izler” temel konseptleriyle hareket eden TROX, bu yaklaşımlarının doğruluğunu X-Grille ile kanıtladığını vurguluyor. X-Grille havalandırma menfezi, Almanya, Köln’deki Imm Cologne Ticaret Fuarı’nda 2014 Interior Innovation Award Ödülü’nün sahibi oldu.

X-Grille havalandırma menfezlerinin yenilikçi işlevleri ve estetik tasarımıyla TROX, müşterilerine her türlü sofistike detaya sahip enerji tasarruflu bir ürün sunuyor. Yeni geliştirilen ortadan destekli çukur kanatlar gerek üfleme havası gerekse tahliye havası uygulamalarında enerji tasarruflu kullanıma olanak sağlayan simetrik, aerodinamik profile sahip. Bu yeni yapı, akustik olarak optimize hava dağıtımı da sağlıyor. Elektrostatik toz boyalı, birbirine bağlı (gizli) kanatlar dokuz kanada kadar gruplar halinde düzenlenerek tek tip ve estetik bir görünüm kazanıyor.

Simsiyah ve beyaz alüminyum olmak üzere iki renkli olağandışı görünümüyle, X-Grille geleneksel havalandırma menfezlerinden net bir şekilde ayrışıyor. Klipsle monte edilmiş, değiştirilebilir kapama plakaları, montaj vidalarını gizleyerek, aralıksız yatay kanallar için ideal menfezler sağlıyor. İstenen oda atmosferini yaratmak için her türlü renk kombinasyonu ve tek renk seçeneği mevcut. İster oda mimarisiyle harmanlansın, isterse bir tasarım öğesi olarak kullanılsın, havalandırma menfezi bireysel bir seçim.