Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Sarphan Finans Park Hotel, Epm Elektrik’i tercih etti

Misafirlerine 5 yıldızlı hizmet sunacak Sarphan Finans Park Hotel toplam 20 kattan oluşuyor. Her köşesine yangın yönetmeliğine göre sprinkler yangın söndürme sistemi kurulacak olan otelde, birinci sınıf restoran, kahvaltı salonu ve kafe, müşterilerine lezzetleri anlar yaşatacak.

Rahatlamaya ihtiyacı olan misafirler için SPA merkezinde sauna, buhar odası, masaj odaları ve hamamı gibi seçenekler sunan otelde spor yapmak isteyen misafirler fitness salonundan faydalanabilecekler.

Sarphan Finans Park Hotel binasının terasında, deniz seviyesinden 136 m yükseklikte bulunan helikopter pisti, seçkin konuklarının her türlü ihtiyacına cevap verecek ve muhteşem bir kuşbakışı İstanbul turunun başlangıç noktası olacak gibi görünüyor.
Şık ve modern tasarımını 5 yıldızlı olanakları ve üstün hizmet kalitesiyle süsleyen Sarphan Finans Park Hotel, misafirlerine unutulmayacak bir konaklama deneyimi yaşatacak… Modern tasarımın konforla birleştiği bu projenin kuvvetli akım elektrik işleri, aydınlatma, güvenlik sistemi, yangın sistemi, telefon ve data haberleşme sistemleri EPM Elektrik taahhüdünde imâl ediliyor.
www.epmelektrik.com.tr