Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

AE Arma-Elektropanç Dünya’nın en büyük 250 müteahhitlik firması arasında

ENR “Dünyanın En Büyük 250 Müteahhitlik Firması” listesine Türkiye’den giren tek teknik müteahhitlik firması olan AE Arma-Elektropanç’ın; Rusya, Dubai, Katar, Lübnan iştirakleri; Azerbaycan, Abu Dhabi, Moskova, Cezayir şubeleri ile eski Sovyetler Birliği ülkeleri Orta Doğu ve Kuzey Afrika’da faaliyetlerini sürdürüyor. 3 kıtada devam eden 21 farklı projesi bulunan AE Arma-Elektropanç bu yıl Fortune Türkiye ve Capital’in hazırladığı Türkiye’nin en büyük 500 şirketinin yer aldığı listelerde de yer almıştı.

Başarılarının artarak devam edeceğini belirten AE Arma-Elektropanç Yönetim Kurulu Başkanı Kemal Kızılhan, “Yıllar önce kendimize teknik müteahhitlik alanında bir dünya markası olma hedefi koymuştuk. Dünya çapında prestijli yayın organlarının hazırladığı bu listelerde yer almamızın, hedefimiz doğrultusunda ne kadar doğru adımlar attığımızın bir göstergesi olduğuna inanıyorum. AE Arma-Elektropanç olarak dünya çapında ses getirecek projelere imza atmaya ve Türkiye’yi uluslararası arenada gururla temsil etmeye devam edeceğiz. ” dedi.