Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Akfen GYO dördüncü kez Türkiye’nin en iyisi

Gayrimenkul sektörü tarafından her yıl büyük bir ilgiyle takip edilen ve sektörde faaliyet gösteren en iyi gayrimenkul ürün/hizmet geliştiricilerini ödüllendiren Euromoney Gayrimenkul Ödülleri, sahiplerini buldu. Türkiye’de Şehir otelciliği konseptine odaklanan tek gayrimenkul yatırım ortaklığı olan Akfen GYO, 2014 yılında da Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi ödülünü aldı.

TÜRKİYE’NİN EN İYİ OTEL GELİŞTİRİCİSİ 4. KEZ AKFEN GYO
Akfen GYO, Euromoney Dergisi’nin geleneksel olarak gerçekleştirdiği ve bu yıl onuncusu düzenlenen gayrimenkul sektörü araştırması sonucunda 2011, 2012, 2013 yıllarının ardından 2014 yılında da dördüncü kez seçilerek üst üste ‘Türkiye’nin En İyi Otel Geliştiricisi’ unvanını almaya layık görüldü. Her yıl anket yöntemiyle gerçekleştirilen araştırmada dünya genelinde gayrimenkul alanında yatırım gerçekleştiren şirketler değerlendiriliyor.

Akfen GYO Genel Müdürü Vedat Tural gelen başarı ile ilgili olarak “Akfen GYO olarak sektörümüzdeki en önemli ödüllerden biri olan Euromoney Gayrimenkul Ödülleri’nde üst üste dördüncü defa kaydettiğimiz başarıdan dolayı gurur duyuyoruz. Yıl içerisinde gerçekleştirdiğimiz çalışmaların bu gibi uluslararası ödüllerle taçlanması bize ayrı bir mutluluk veriyor. Akfen GYO ile hayata geçirdiğimiz yatırımlarla Türkiye’de bir ilki gerçekleştirdik. Bu başarının arkasında emeği bulunan bütün Akfen GYO ekibine teşekkürlerimi sunuyorum. Bundan sonra da bir ekip olarak en iyisini sunmaya devam edeceğiz” ifadelerinde bulundu.