Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Antteras Projesi’nin iklimlendirme sistemlerinde Form imzası

Akıllı ev sistemleriyle donatılan konutlardan oluşan 300 milyon dolarlık yatırım değerine sahip Antteras projesindeki 88 konutun ısıtma ve soğutma sistemi için toplamda 2,000 kW’lık 600 adet Mitsubishi Heavy VRF iç ünite ve 88 adet dış ünite kullanılıyor. Enerjide yüksek tasarruf imkânı sağlayan ünitelerle projenin uygulamasında gerçekleştirilen alanlarda daha az enerji kullanımı ile klimatize ediliyor.

Antteras projesinde kullanılan Mitsubishi Heavy Industries VRF klima sistemleri, tek dış ünitenin birden fazla iç üniteye bağlanmasıyla her bir dairedeki odaların birbirinden bağımsız olarak arzu edilen ısıtma, soğutma ve havalandırma konfor ihtiyaçlarını sağlayabiliyor. Mitsubishi Heavy VRF dış ünitelerin, yaşam alanlarında sessiz çalışma fonksiyonuna sahip olmasından dolayı Antteras daire sahiplerine konforlu bir yaşam vaat ediyor.

Form VRF Sistemleri A.Ş’nin Türkiye’de tek yetkili distribütörü olduğu Mitsubishi Heavy Industries KX serisi VRF klima sistemleri, dayanıklılığı, yüksek enerji verimliliği, sessiz ve her mimariye uygun iç üniteleri ile otel, iş merkezi, rezidans, konut, hastane, okul projelerinde tercih ediliyor.

FORM VRF SİSTEMLERİ KONUT REFERANSLARINDAN BAZILARI:

  • Ulus Lotus Evleri
  • Park Village Evleri
  • Selenium City Etiler
  • İstinye Park Konutları
  • Portville Göcek
  • Yeşil Vadi Konakları