Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Bürotime dünyanın en prestijli mobilya fuarlarından Orgatec Fuarı’nda

2004 yılından beri uluslararası fuarlara düzenli olarak katılıp yeni pazarlara açılma fırsatlarını değerlendiren Türkiye’nin lider ofis mobilya üreticisi Bürotime, 21-25 Ekim tarihleri arasında Almanya Köln’de gerçekleşecek olan dünyanın en prestijli ve büyük mobilya fuarlarından, Uluslararası Ofis Yönetim ve
İç Tasarım Fuarı Orgatec 2014’e katılıyor. Bu yıl altıncı kez fuara katılacak olan Bürotime, hem yenilikçi ürünlerini tanıtacak hem de yeni işbirliği imkanlarını değerlendirecek. Fuarda markasını güçlü bir şekilde temsil edecek olan Bürotime, iş hayatına konfor ve keyif getiren en yeni ürünlerini fuar alanında sergileyecek. Bürotime, 6. Hall B031 numaralı standında en yeni ürünleriyle ziyaretçilerin karşısına çıkacak. Magnate, Runner, Theo, Keops, Boss, Onyx, Bistrodern, Connect, Neat, Piet ve Gilda ürünlerinin ilk defa sergileneceği bu fuarda, Pure, Stripe, Dem Salon, Nar, Fusion, Hills, Turn, Nest ve Port ürünleri de yakından incelenebilecek.