Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Cesur Mutfaklar

Kelebek Mutfak; ‘Lydia&Myra HG Beyaz&Kırmızı’ modeli ile kullanıcıya heyecan veren mutfaklar yaratıyor. Kullanışlı detayların uyumlu renklerle buluştuğu Lydia&Myra’nın estetik ve işlevsel kırmızı cam kapakları, camın doğal yapısı sayesinde kolayca temizlenebiliyor. Görselliğin üst düzeyde tutulduğu Lydia&Myra, şık bir mutfakta keyifli vakit geçirmek isteyenlerin hayallerini gerçekleştiriyor.   İşlevsel tasarımı ile kullanıcıların hayatını kolaylaştıran koleksiyon, kullanıcılara daha çok zaman kazandırırken, mutfakta fazla vakit geçirenlerin de daha az yorulmalarını sağlıyor.
Koleksiyonun, kaydırmaz zemine ve yavaş kapanma özelliğine sahip, 60 cm genişliğindeki kiler dolabı, kullanıcının rahatlıkla uzanabileceği alana çekilebiliyor. Bu sistem ile kullanıcının eğilmesi ve diz çökmesi gibi zorlayıcı hareketleri de en aza indirgenmiş oluyor.
Koleksiyonun çarpmayı önleyen ‘stopper’ sistemi ve kapak menteşelerinin dayanıklılığı, kapaklar 60 bin kez açılıp kapanarak test edildi. Yavaş ve kendiliğinden kapanan çekmecelerin içerisinde ise kaşıklık, tabaklık, şişelik gibi sürpriz aksesuarlar da yer alıyor.

Ayrıca farklı kapak ve kulp seçeneklerinin  sunulduğu koleksiyon, sahip olduğu zengin kapak çeşidi sayesinde ister köşeli, ister düz, her türlü mekâna uyum sağlıyor.  Zengin modül, renk ve aksesuarları ile kişiye ve mekana özel üretilebilen koleksiyonun fiyatının projeye göre değişiklik göstermesi; zevkine ve evine uyum sağlayan mutfak hayali kuran tüketicilerin özellikle ilgisini çekiyor. Kelebek Mutfak’ın tüm ürünleri gibi Lydia&Myra koleksiyonu da, insan sağlığını tehlikeye atmayan ve çevre faktörünü ön planda tutan Avrupa Kalite Standardı’na uygun malzemeler kullanılarak üretiliyor.