Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Güvenlikte yüksek standartlar

Toplam 14 noktayı kontrol eden bilyeli silindire sahip olan Stildoor kapılarda, kapı kanadının arka taraflarında 4 adet 22 mm boyunda, 17 mm kalınlığında sabit emniyet pimleri bulunuyor. Bu pimler, kapı kapandığında yuvalarına girerek, üstün bir güvenliğe katkıda bulunuyor.

Gizlenmiş emniyet kelepçesine sahip olan çelik kapılar, sadece Stildoor ürünlerinde bulunan çift emniyet kancası ile güvenliğin en üst noktasına ulaşıyor. 2005/01645 numaralı patent ile tescillenmiş olan çift emniyet kancası, Stildoor’un sağladığı en özgün güvenlik ayrıcalıklarından birisi olarak göze çarpıyor. Kartlı, şifreli ve parmak izi geçiş sistemleri ile en yüksek teknolojiyi hizmetinize sunan Stildoor ile istemediğiniz her şey dışarda, istediğiniz ve değer verdiğiniz her şey içeride ve güvende kalıyor.

Kapının güven içinde açılmasını sağlayan, gizlenmiş emniyet kelepçesi ve bu kelepçenin içeriden kontrol edilmesini sağlayan kontrol tokmağı ile güvenlik üst düzeye çıkarılıyor. Yarım açılmaya olanak veren ve tam döndürüldüğünde kilit görevi gören bu tokmak, aynı zamanda kullanım kolaylığı da sağlıyor. 

Özsitil bünyesinde faaliyet gösteren ve 5.000 m² lik kapalı alanda üretim yapan Stildoor, Türkiye’nin yanı sıra Avrupa ve Ortadoğu’da da tercih edilen marka olma yolundaki ilerleyişini, yüksek kalitedeki malzemeleri ileri teknolojiyle işleyerek sürdürüyor. Yüksek kaliteli çeliği ahşabın doğallığıyla birleştiren marka, bugüne kadar özel kalitede ürünler arayan 110.000 müşterisine ulaştırmayı başardı. 

Yenilikçi güvenlik önlemleri geliştirmeye ve müşterilerine özel tasarım seçenekleri sunmaya devam eden Stildoor, çelik kapı, yangın kapısı, bina (blok) giriş kapısı, villa kapısı, şaft kapağı, bina giriş dekorasyonu alanlarında da modern tasarımlara ve üretime imza atıyor.