Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Küçük detaylar, geometrik dokunuşlar

Tüm yaşam alanları için estetik çözümler sunan Seramiksan, tarihten aldığı ilhamla şıklığı buluşturuyor. Tarihin tozlu yollarından gelen, günümüzde modern çizgilerle hayat bulan Mosaico serisi yaşam alanlarında yolculuğunu sürdürmeye devam ediyor. Farklı beğenilere yönelik geniş ürün gamıyla dikkat çeken marka, dünya trendlerini yakından takip ediyor ve yükselen trendler doğrultusunda koleksiyonunu geliştiriyor. Geometrik tasarımı ve parlaklığıyla dikkat çeken Mosaico, yaşam alanlarına hareketli bir görünüm kazandırıyor.
Tarih ile teknolojiyi bir araya getiren Seramiksan, farklı beğenilere dekorasyonda özgürlük sunmaya devam ediyor.

30×60 cm ebatlarında parlak olarak üretilen Mosaico duvar karosu, iç mekan dekorasyonuna modern ve country gibi birçok tarzı oluşturarak, tasarımda  özgürlük sağlıyor. Serinin siyah, beyaz renk alternatifleri ile birlikte, modern ve halikare gibi motifli seçenekleri bulunuyor.