Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Nimeçatı’da Onduline Semineri

Onduline Avrasya Proje ve Teknik Uygulama Müdürü Atila GÜRSES’in paylaşımlarıyla Nimeçatı’nın ev sahipliğinde gerçekleşen seminere, çatı ve cephe konusundaki uygulamacıların yanı sıra, Nimeçatı’nın İstanbul ve Çorlu’da bulunan alt bayileri de katıldı.
Dünyanın çatı ve cephe konusunda önde gelen markalarından Onduline’in Türkiye’deki temsilcisi olan Onduline Avrasya, üretimini ve pazarlamasını yaptığı ürünleri ve bu ürünlerin en doğru metotla nasıl uygulanacağını, katılımcılara, portatif bir çatı üzerinde gerçekleştirdiği örnekler yardımıyla anlattı.

Ürünlere yönelik en doğru bilginin üretici firma tarafından verilebileceği gerçeğinden yola çıkarak gerçekleştirilen seminerde, amaç; bu bilgiler ışığında doğru malzeme seçimlerinin yapılmasını sağlamak ve uygulama sırasında oluşabilecek hataları önlemekti. Seminer sonrasında, katılımcıların yorumları, bu amaca hizmet eden başarılı bir çalışma gerçekleştiğini gösteriyordu.

Kurulduğu günden bu yana, Onduline Avrasya’nın en büyük bayilerinden olan Nimeçatı, her fırsatta olduğu gibi bundan sonra da yer aldığı ve gerçekleştirdiğini organizasyonlarla, “deneyimin ve eğitimin” önemini vurgulamaya devam ediyor.