Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Gönye, European Property Awards’tan ödülle döndü

Markalı konut ve ofis projelerinin iç mimari tasarımında uzmanlaşmış olan Gönye Proje Tasarım, kazandığı ödüllere yeni bir halka daha ekledi ve yenilikçi projelerin davet edildiği European Property Awards’tan (Avrupa Emlak Ödülleri) “Highly Commended” ödülüyle döndü.

2013 yılında aynı yarışmanın örnek daire kategorisinde Türkiye ve Avrupa birinciliğini kazanan Gönye, bu sene Makro İnşaat’ın Mavera projesi için tasarladığı örnek daireyle katıldı. Ödül kazananlar, 14 Ekim’de Londra’da gerçekleştirilen European Property Awards gala gecesinde duyuruldu.

Gönye Proje Tasarım, son olarak İtalya’da kazandığı iki önemli ödülle adından söz ettirmişti. Firma, Ağustos 2014’te İtalya’da düzenlenen A’ Design Award & Competition’da Karden İnşaat’a ait “Sembol İstanbul Satış Ofisi” ve Sur Yapı’nın Exen İstanbul projesi için tasarlanan “Loft Daire” çalışmasıyla iki ödüle layık görüldü. Gönye, 2015’te aynı yarışmaya Sampa Otomotiv’in Samsun’daki merkez ofisi için hazırladığı tasarımla katılacak.