Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kalıcı ve estetik döşemeler

Baumit’in iç mekan zeminlerinde kullanılmak üzere geliştirdiği ve sektörde beğeni toplayan ürünü Kendinden Yayılan Zemin Şapı Nivello Quatro, halı, seramik veya parke gibi malzemeler için daha dayanıklı ve estetik bir şekilde döşemelere zemin hazırlıyor. Ürünün esneme kabiliyeti sayesinde yerden ısıtma sistemleriyle de başarılı sonuçlar elde edilebiliyor. Kendiliğinden çok iyi yayılma özelliğine sahip olan Nivello Quattro, 20 mm ye kalınlığa kadar uygulanabiliyor ve ürün döküldükten 3-4 saat sonra üzerinde yürünebiliyor.
Oluşturduğu homojen üst yüzey ve “sıfır” çatlakla 72 saat içerisinde üzerine döşeme yapılmasına olanak sağlıyor. Kendiliğinden yayılan kalsiyum sülfat bazlı ve kırık beyaz renkte bir şap ürün olan Nivello Quatro, ayrıca eski zeminlerin renovasyonu için de son derece uygun bir ürün.

Baumit, iç ve dış mekanlar için geliştirdiği ve hazır fabrika karışımı olarak sunduğu Zemin Şapları, Kendinden Yayılan Zemin Şapları ve Hazır Beton ürünlerinde standart bir ürün kalitesi vaat ediyor. Baumit’in genel kullanım amacı ile geliştirdiği E225 ve E160 zemin şapları, iç ve dış mekanlarda kullanılabiliyor. C20-F5 sınıfı bir ürün olan E225, yüzer, kayar ve melez şap uygulamalarında ve herhangi bir katkı maddesi ilavesine gerek kalmaksızın uygulanabiliyor. Şap grubundaki diğer ürün E160 ise C16-F4 sınıfı bir malzeme. Makine ile uygulanabilen her iki ürün de yerden ısıtmalı döşemeler ve ıslak hacimler için kullanılabiliyor.