Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lineadecor büyük gayrimenkul projelerinin tercihi

Birçok büyük projeye imza atan Lineadecor, aranılan ve tercih edilen en iyi marka olma özelliğini sürdürüyor. Lineadecor marka mutfak kullanılan başlıca projeler arasında; İstanbul Şehrizar Konakları, Çengelköy’deMesa Projesi, , Akbatı Residence, Ağaoğlu Andromeda Gold Ataşehir, Ağaoğlu Maslak 1453, Ağaoğlu My Home Maslak, Ağaoğlu My City Bahçelievler, Ağaoğlu My World Europe Ayazma, Ağaoğlu My Towerland B-C-D Blok Ataşehir, Vadistanbul, Palladium Residence, Ant Yapı Antrium, Sur Yapı Metrogarden – Corridor ve Dorapark, Solarkent, Pelican Hill Residence, Rapsodi Evleri, Eston Şehir, Mesa Nurol Bahçeşehir Evleri, İŞ GYO Çınarlıbahçe Tuzla, GLOW 3, Dekar Asmalıevler, Kiptaş Topkapı Merkez Evleri-1, Levent Loft-1, İhlas Bizim Evler 1, İhlas Bizim Evler 2, İhlas Bizim Evler 3, İhlas Bizim Evler 4, İhlas Bizim Evler 5 ve Marmara Evleri 3 bulunuyor. Ankara’da Kaşmir Göl Evleri, Parkoran Konutları, Atlantis City Konutları ve MNT Bahçe’n Eryaman Konutları ile İzmir’de Folkart Towers yer alıyor.

Lineadecor mutfakları, 1991 yılından bu yana, ahşap sektöründe üretim yapmakta olan Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş. tarafından Gebze’de 30.000 m² alan üzerine kurulu fabrikasında üretiliyor. Yurt içinde 60, yurt dışında ise 16 satış noktası bulunan Lineadecor, özgün tasarımları, modern teknolojisi, ürün kalitesi ve satış sonrası servisleriyle sektördeki liderliğini sürdürüyor.