Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

RSG İç Mimarlık Londra’da

Avrupa’daki ticari ve konut alanındaki yenilikçi projelerin değerlendirmeye tabi tutulduğu European Property Awards 2014 ödülleri 14 Ekim’de İngiltere’nin başkenti Londra’da düzenlenen gala gecesinde açıklandı. RSG İç Mimarlık jüri değerlendirmesine Günyüzü İnşaat ve Liv Yapı tarafından İstanbul Beylikdüzü’nde inşaa edilen 1471 dairelik konut grubu için tasarlanan Satış Ofisi projesi ile katıldı.
RSG İÇ MİMARLIK HAKKINDA
RSG İç Mimarlık, R. Semih Güven tarafından 2002 yılında kuruldu. Konut, turizm işletmeleri, çok amaçlı sosyal mekanlar, sağlık yapıları gibi alanlarda iç mimari tasarım ve uygulama projelerini profesyonel bir mimari kadro ile yürütüyor. 2007 yılında Didem Güven’in ortaklığı ile mesleki pratiğine devam eden RSG İç Mimarlık, merkezi İzmir olmak üzere İstanbul ofisinde de hizmet veriyor. RSG İç Mimarlık’ın’ın yurt içinde ve yurt dışında son yıllarda gerçekleştirilen ve devam etmekte olan projeleri arasında farklı ölçek ve kategorilerde çeşitli konut, ofis, AVM ve hastane projelerinin arasında İzmir Kent Hastaneleri, Eyüp Park AVM, Prestij Tütün, Barış Makine ve pek çok konut projelerini sayabiliriz.