Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Leed Gold adayı Rönesans Ofis Park tercihini Wooler’dan yana kullandı

Anadolu Yakası’nın gözde ofis projelerinden, LEED Gold sertifikası adayı Rönesans Ofis Park’ın 12.500 m2 lik metraja sahip dış cephelerinde 120 kg/m³ yoğunluğunda siyah cam tüllü Wooler Gold Plus ürünü kullanılıyor.
Yüksek yoğunluğunun yanı sıra 10 cm gibi Türkiye ortalamasının üzerinde bir kalınlıkta kullanılan Wooler Gold Plus, siyah cam tülü kaplaması sayesinde koruyucu herhangi bir ek önleme ihtiyaç duymadan her mevsim uygulama yapılabilmesine olanak sağlıyor.
Havalandırma boşluklu ve havalandırmasız giydirme dış cephe duvarları için kullanılan Wooler Gold serisi cam tüllü dış cephe levhaları, giydirme cephelerin çıkmalı dış duvarlarında mükemmel bir ısı yalıtımı sunuyor. A1 sınıfı yanmaz malzeme olan Wooler Gold serileri, üstün ses emici özelliği sayesinde dış ortamdan gelebilecek tüm gürültüyü emerek yapıların yaşam konforunu arttırıyor.

ISI, SES VE YANGIN YALITIMINDA 3’Ü BİR ARADA ÇÖZÜM
Yapı sektörünün öncü şirketi Eryap’ın uzmanlığının yüksek teknolojiyle birleşmesinden doğan Wooler taş yünü, her aşamada karbon ayak izini azaltmaya yönelik çevresel bakış açısı ile üretilıyor.
Eryap’ın son ürünü olan Wooler taş yünü; ısı, ses ve yangın yalıtımının üçünü birden sağlayarak diğer yalıtım ürünleri arasında fark yaratıyor. Wooler; ısı yalıtımı özelliği sayesinde; ısıtma ve soğutma masraflarında % 50’ye varan tasarrufun yanı sıra yaşam alanlarındaki konfor ve hijyenik şartları arttırıyor. Wooler taş yünü; ses yalıtımı özelliği sayesinde; kentleşmenin doğal bir sonucu olan gürültünün özellikle hastane, okul, ofis vb. ortamlarda günlük hayatımızda sağlığımızı ve konforumuzu tehdit eden boyutlarını en aza indiriyor. Yangın yalıtımı özelliği ile yangının yapı içinde ve komşu binalara yayılmasını engelleyen Wooler, kişilerin yangın alanından güvenle ayrılmasında yardımcı oluyor.