Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Lineadecor

TÜRKİYE’NİN GS SERTİFİKASI’NA SAHİP TEK MUTFAK MARKASI
Lineadecor ‘Test edilmiş güvenlik’ anlamına gelen, başta Almanya ve Avrupa olmak üzere tüm dünyada tüketiciler için bir güven işareti olan GS sertifikasına sahip. Bu işareti görenler, kullandıkları ürünün önemli testlerden geçtiğini biliyor ve yüksek teknolojide üretilmiş Lineadecor mutfaklarını güvenle kullanıyor.

LINEADECOR MUTFAK UZMANLARI
Lineadecor’da ücretsiz projelendirme hizmeti ‘Lineadecor Mutfak Tasarım Uzmanları’ tarafından veriliyor. Lineadecor mağazalarında görev yapan uzmanlar, kendi formasyonlarına ek olarak mutfak tasarımından satış tekniklerine,
yeni trendlerden ürün ve malzeme bilgisine kadar pek çok konuyu içeren uzun bir eğitim sürecinden geçtikten sonra hizmet vermeye başlıyor. Şu anda Türkiye’nin 60 noktasında 100’den fazla mutfak uzmanı  hizmet veriyor.

KULLANIM KLAVUZU İLE UZUN ÖMÜRLÜ MUTFAKLAR
Her Lineadecor mutfak kullanıcısına mutfak tesliminde Bakım ve Kullanım Kılavuzu veriliyor. Kılavuzda yer alan kullanım talimatları ve bakım şekilleri ile mutfağın ömrü uzuyor. Bu kılavuz ile Lineadecor mutfak kullanıcıları bilinçlendiriliyor ve ürünlerini doğru kullanarak ilk günkü görünümünü uzun yıllar korumalarını sağlıyor.

LINEADECORFİNANS  İLE UYGUN ÖDEME KOŞULLARI
Lineadecor, mutfak sektöründe ödemesi ve vadesi esnek bir kredi sistemi sunuyor. Lineadecorfinans sistemi ile kefilsiz ve 20 dakika gibi kısa bir sürede 36 aya varan vade seçenekleri ile Lineadecor mutfağına sahip olunabiliyor.

KENTSEL DÖNÜŞÜM PROJELERİNDE LINEADECOR İMZASI
Lineadecor, büyük gayrimenkul projelerinde gösterdiği sektör liderliğini, kentsel dönüşüm ile oluşturulan yeni, modern ve kaliteli yaşam alanlarında da yüksek üretim kapasitesiyle çözüm ortağı olarak sürdürüyor.

Kentsel dönüşüm kapsamında gerçekleştirilen toplu projelerde Lineadecor’un uzman proje ekibi, mekanları en iyi şekilde değerlendirerek şık tasarımlar yaratıyor. Farklı dairelere özel proje tasarımları, kusursuz işçilik ve teslimat politikası ile Lineadecor, dönüşüme imzasını atıyor.

Lineadecor bu kapsamda gelecek 20 yıl içerisinde ekonomimizin lokomotifi olacak kentsel dönüşümün, kamuoyunda tam olarak anlaşılmasını sağlamak amacıyla gerçekleşen zirve ve kongrelerde ‘Tasarım Ortağı’ olarak yer alıyor.

Kuruluş: 1991
Şirket: Dekor Ahşap Ürünleri San. A.Ş.
Fabrika: 40.000  m2 üretim tesisi / Gebze
Satış Ağı: Yurt içinde 60, yurt dışında 15 satış noktasında