Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Baymak sporcuları geleceğe hazırlamak için iş başında

Tenis tutkunu olan ancak imkanı olmadığı için bu sporu yapamayan yetenekli çocuklar ve gençler sponsorlardan elde edilen gelirlerle geleceğe umutla bakıyor. Bu imkanlarla yetişen gençler gelecekte büyük başarılara imza atarak Türkiye’yi temsil ediyor. Baymak’ta bu büyük sorumluluğun bilincinde olarak sporu desteklemek adına, gelenekselleşen Hülya Cup Tenis Turnuvasının sponsoru oldu.

Geniş bir basın ordusunun katılımıyla açılışı gerçekleşen Hülya Cup Tenis turnuvasının basın toplantısında Baymak Genel Müdürü Ender Çolak “Baymak olarak bu seferde sporcuları ısıtmak ve geleceğe hazırlamak için iş başındayız. Türkiye’de, ne yazık ki spor alanında, gençlerimizin yeterince desteklenmediğini düşünüyorum, oysa dünya çapında isim yapmış büyük sporcular bu işe çok küçük yaşta adım atıyor ve gelecekte ülkelerini temsil ederek, gururlandırıyorlar. Biz de Baymak olarak, Sayın Hülya Avşar vasıtasıyla tek bir genci bile spor alanında teşvik edebiliyor ve ona katkı sağlayabiliyorsak ne mutlu bize.
Çocuklarımızı ve gençlerimizi Baymak olarak şimdiden spora ısındırıyoruz ve geleceğin büyük sporcularına başarılar diliyoruz.’’ dedi.

KAZANANLARIN ÖDÜLLERİ BAYMAK TARAFINDAN VERİLDİ
Turnuvaların son bulması ile birlikte Hülya Avşar’ın katılımıyla büyük bir ödül töreni gerçekleşti. Kazananların ödülleri, Baymak markasını temsilen Baymak Kurumsal İletişim Müdürü Tuğçe Savaş tarafından verildi.