Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çok fonksiyonlu multi-let grup prizler

İSTENİLEN YERE SABİTLENİYOR, KOLAYCA GİZLENİYOR
VİKO’nun en yeni ürünlerinden Multi-let Grup Prizler, pratik askı aparatı ile kullanım konforu sağlıyor. Askı aparatı üzerinde bulunan kılavuz pimi Multi-let üzerindeki yuvalardan birine hizalanıp, hafifçe bastırıldığında Multi-let, asılmaya hazır hale geliyor. Kablo karmaşasını yok eden Multi-let masanın altına ya da duvara sabitlenebiliyor. Yüzeye montaj için, askı aparatının delikleri kullanılarak istenilen yüzeye monte ettikten sonra Multi-let’i askı aparatına yerleştirip hafifçe bastırmak yeterli. Çok fonksiyonlu askı aparatı üzerindeki özel tasarım tırnaklar Multi-let’in kenarlarındaki yüzeye geçerek güçlü bir sabitleme sağlıyor ve sadece kullanıcı istediğinde bırakmak üzere, Multi-let’i sıkı bir şekilde tutuyor.

Multi-let grup prizler ayrıca ışıklı açma/kapama düğmesi ile kullanım konforu ve enerji tasarrufu sunuyor. Multi-let’in bir diğer özelliği ise arka kısmında daha güvenli kablo montajı için kapaklı özel bir bölüm bulunması. Sadece bu bölümü açarak kablo montajlarını kolayca gerçekleştirmek mümkün. Multi-let, güvenli bir kullanım için sağlam içyapısıyla zorlu kullanım koşullarında üst seviyede dayanıklılık gösteriyor.
İsteğe bağlı sunulan bir metre kısa kablo ile Multi-let, kablo karmaşasına da son veriyor. 

ÇOCUK KORUMASIYLA İÇİNİZ RAHAT EDİYOR
Hayata kolaylık katan tasarımlarıyla VİKO, grup prizlerde güvenlik için aranan bir özellik olan çocuk korumasını, yeni ürünü Multi-let ile standart olarak sunuyor.
Çocuk korumalı Multi-let ile artık anne ve babalar, grup priz kullanmak zorunda oldukları alanda çok daha rahat ediyor. VİKO Multi-let Grup Prizler; kullanıcı ihtiyaçlarına tam olarak cevap verebilmek için anahtarlı ve anahtarsız olarak 2’li, 3’lü, 4’lü, 5’li ve 6’lı ürün seçeneklerin yanı sıra kablosuz (klemensli) ya da 1, 2, 3 ve 5 metre kablolu alternatifleri ile satışa sunuluyor.