Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

“En prestijli” ödüle sahip D-Hotel Maris iklimlendirmede Form’u tercih etti

Datça Yarımadası’nda yer alan eşsiz konumu, beş özel plajı ve sunduğu lüks hizmet seçenekleri ile yüksek beklentilere hitap eden D-Hotel Maris, ısıtma-soğutma ihtiyacı için toplam soğutma kapasitesi 3.400 kW olan iki adet CLIVET su soğutmalı soğutma grubu ve iki adet DECSA Radyal Fanlı Kapalı Devre Soğutma Kulesi ile sağlıyor. Yıl boyunca yüksek verimlilikte çalışma için dizayn edilmiş soğutma grupları olan CLIVET A Enerji Sınıfı Su Soğutmalı Soğutma Grubu, zengin çeşitlilikteki aksesuarlar ve kısmi yüklerde verimli çalışma sağlayan soğutma devresi tasarımı ile tüm kullanım ihtiyaçlarına kolaylıkla cevap veriyor. DECSA Radyal Fanlı Kapalı Devre Soğutma Kulesi’nde kullanıldığı alanlarda minimum enerji tüketimi ile işletmelerin ilk yatırım maliyetlerinde kısa sürede geri dönüşüme imkan veriyor.
Cihazın kolay çalışma ve bakım özelliği de kullanımda kolaylık sağlıyor. Verilmeye başlandığı yıldan itibaren aralarında Dorchester London, Plaza Athenee, Le Meurice, Trump International NY’un da yer aldığı sadece 14 seçkin otele takdim edilen “The Six Star Diamond Award” almaya hak kazanan D-Hotel Maris, Türkiye’de ödülü ilk alan otel olarak Form Şirketler Grubu’nun seçkin referansları arasında yerini aldı.