Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğadan alınan ilhamla sanat; Yurtbay Seramik

TIMBER SERİSİ

AHŞABIN EN DOĞAL HALİ
Yurtbay Seramik, ahşabın eşsiz dokusunu seramik şıklığıyla mekânlara taşıyor. Son yılların trendi ahşap efektli yer ve duvar karoları, Yurtbay Seramik’in tasarım farkıyla Timber Serisi’nde buluşuyor.

Doğadan aldığı ilhamı sanatla buluşturan Yurtbay Seramik, ahşap dokuları yüzeylere taşıyarak doğallığını hissettiriyor. Kullanıldığı mekâna doğal bir zenginlik ve dekorasyon tercihlerine mükemmel bir alternatif sağlayan ahşap görünümlü zeminler modern tarzla bütünlük sağlıyor. 15×90, 22×90 ve 45×90 ebatlarında akağaç, meşe, ceviz ve venge renk seçeneklerine sahip Timber Serisi, yaşam alanlarında ahşap dokulara sahip olmak isteyenler için ideal fırsatlar sunuyor.Yurtbay Seramik’in Timber Serisi, mekânların vazgeçilmez trendleri arasında yerini almaya aday.

MARMARA MOZAİK SERİSİ

Işıltısı ve parlaklığı ile mutfakları aydınlatacak

ANTARAS SERİSİ

Çizgisel desenlerin ışıltısı banyolara mükemmellik olarak yansıyor.

ZEN SERİSİ

Mufaklar ayrıcalıklı, yenilenmiş ve dinamik hissettiriyor.

VINTAGE ve FORESTA SERİSİ

Digital teknolojiyle ahşabın tüm güzelliği ve sıcaklığını seramiğe yansıtan Vintage ve Foresta, kullanıldığı mekâna doğal bir zenginlik sağlarken, minimalist ve modern gibi birçok tarzla bütünleşiyor.

ISADORA SERİSİ

Ferahlatan renklerin ve uyumlu balık desenlerinin birlikteliği İsadora Serisi ile banyolarda.

HARRAN SERİSİ

Mekânlara sıcaklık ve özgün bir karakter kazandıran desenli karolar…