Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kullanıcı dostu ürünler; Kale

Türkiye’de yapı malzemesi alanında en iyi ürünün seçildiği ilk ve tek ödül ‘Altın Çekül’ü alan Kale, ‘SmartYıkama Klozet’ ile standart kanallı klozetlere göre yüzde 100 daha hijyenik ve kolay temizlenen bir sistem sunuyor. Kanalsız tasarımı sayesinde kir ve bakteri tutmayan sistem, aynı zamanda jet tipi yıkama ile suyu, klozetin her yerine eşit şekilde dağıtıyor. 

SU TASARRUFLU, ÇEVRE DOSTU VE HİJYENİK
Kale’nin su tasarrufu sağlayan ‘AquaSmart’ grubunda yer alan yeni ürünü ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, hijyenik kanalsız yapısıyla kusursuz çalışıyor. ‘Idea SmartYıkama Asma Klozet’, kolay temizlenebilen iç hazneye sahip olması, suyun kendi hacimsel ağırlığını kullanarak küçük bir dağıtım noktasından tüm yüzeyi yıkaması, kanalsız yapısı, daha az temizlik malzemesi kullanılmasından dolayı çevreye verilen zararı azaltması, üretiminde enerji tasarrufu sağlaması ve yalın tasarımı ile tüketici ve profesyonellerin özellikle ilgisini çekiyor. Kale’nin yenilikçi serisi, 10 yıl ürün garantisiyle sunuluyor.

İtalya’da düzenlenen A’ Design Award’da finale kalarak ‘Banyo Ürünleri’ kategorisinde A’ Design Silver Award’a layık görülen ‘Kale Banyo Spirit serisi’, sıra dışı tasarım anlayışını yansıtan çizgileriyle banyolarda yaşam konforunu artırıyor. Herkesten farklı olmak isteyen kullanıcıların beğenisini kazanan fonksiyonel seri ‘Spirit’, tüm incelikleri banyolara taşıyor.

Günümüz banyolarında, yalınlık ve estetiğin bir arada olduğu modern bir dünya yaratan Kale Banyo; sadece 1,5 cm inceliğindeki lavabosunun yanı sıra, zarif vitrifiye, mobilya ve armatür tasarımlarına sahip ‘Spirit’ serisi ile kullanıcılara işlevsel ve estetik bir banyo deneyimi sunuyor.

ÇEVRE DOSTU YAKLAŞIM
Teknolojinin en son yeniliklerini kullanarak üretim yaparken, insan sağlığını tehlikeye atmayan malzemeler kullanarak, çevre ve insan faktörünü her zaman ön planda tutan Kale Banyo; yenilikçi ürünleriyle, tüketicilerin konfor, estetik ve işlevsellik ihtiyaçlarına optimum çözümler sunuyor.

Suyun şifa veren sihrini ipeksi şelale akışıyla yansıtan ‘Lagun’ armatür serisi, farklı tasarımıyla yeni nesil banyoları temsil ediyor. Lavabo ve banyo bataryalarının banyo kozmetiklerinin üzerine konulabilmesi için tasarlanan üst yüzeyi, ‘Lagun’u diğer serilerden çarpıcı şekilde ayırıyor.

Göz alıcı bir tasarıma sahip ‘Lagun’ serisi, lavabo bataryasından tepe ve el duşuna, banyolara yenilikçi ve modern bir bakış açısı katıyor. Banyo bataryasının çıkış ucunun açılıp kapabilme özelliği sayesinde, kullanıcıların konfor alanı genişliyor.

Uzun ömürlü ‘Lagun’ armatür serisinde, ısı ve akış düzenleyebilen 25 ve 35 mm’lik seramik kartuşları kullanılarak, standart armatürlere göre önemli oranda su tasarrufu ve dayanıklılık sağlanıyor.

‘Lagun’ serisi, ‘lavabo armatürü’, ‘yüksek lavabo armatürü’ ve ‘duş barlı banyo armatürü’ çeşitleriyle tüketicinin beğenisine sunuluyor. Tüm Kale armatürlerinde olduğu gibi ‘Lagun’ serisi armatürler, 5 yıl garanti kapsamında satılıyor.