Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

River Plaza dünya markaları tercih ediyor

Özdilek Holding’in iş dünyasının kalbi Büyükdere Caddesi’nin en bilinen ve en rahat ulaşılan lokasyonunda hizmete sunduğu River Plaza, İstanbul’un en önemli iş merkezi olan Levent’te iş hayatının yeni merkezi olma yolunda emin adımlarla ilerliyor.

Dünyanın en prestijli şirketlerini bir araya getiren River Plaza 32 katlı, toplam 37.000 m2 kiralanabilir alanıyla iş dünyasının yeni gözdesi konumunda.

DÜNYACA ÜNLÜ GLOBAL MARKALAR TERCİH EDİYOR
Dünyaca ünlü global firmaların Türkiye’deki evi River Plaza, merkezi bir lokasyonda konumlanması, çevresel faktörler ve hizmet kalitesi açısından birçok firmanın ilk tercihi olma özelliği taşıyor. Finans sektörünün nabzının attığı Levent bölgesinde yer alan River Plaza’da, Hollanda’nın önde gelen bankalarından Rabobank ve ülkemizdeki faktoring, finansal kiralama ve finansman şirketlerinin yönetim ve eğitim üssü olan Finansal Kurumlar Birliği faaliyetlerini sürdürüyor. İş dünyasına hizmet eden önde gelen uluslararası ve yerli hukuk şirketleri Dentons, Allen Overy, Gedik Eraksoy ve BASEAK  River Plaza’da hizmetlerine devam ediyor. Ayrıca River Plaza,  dünyaca ünlü global markalar C&A, H&M ve Yves Rocher’a da ev sahipliği yapıyor.

Profesyonel bina yönetimi, üst düzey güvenlik sistemleri ve tam otomasyonlu bina yönetim sistemleri sayesinde kullanıcı ve ziyaretçilerine eşsiz bir çalışma ortamı sağlayan River Plaza, misafiri gibi gördüğü kiracılarına yeni hizmet vermeye başlamış olmasına rağmen yüksek doluluk oranıyla dikkat çekiyor.

İSTANBUL TRAFİĞİNE TAKILMADAN RAHAT ULAŞIM İMKÂNI
Levent bölgesinde tek katta 1.369 m2 ile en geniş ofis alanını sunan River Plaza, özellikle büyük ve geniş ofis arayanların ilk tercihi olabilecek nitelikte. Üstelik River Plaza’da ulaşım da son derece rahat. İstanbul’un karmaşık trafiğine girmeden plaza ile bağlantılı metro hattı sayesinde plaza sakinleri, dış alana çıkmadan, herhangi bir bağlantı yoluna gerek duymadan metro ile Kartal ve İstanbul Atatürk Havalimanı güzergahında gitmek istediği yere kolayca ulaşabiliyor. Ayrıca, inşaatı devam etmekte olan Levent –Hisarüstü metro hattının ilk durağının bu noktada olması planlanıyor.