Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mitsubishi Alpolic BAU 2015 Fuarı’ndaydı

Mitsubishi Plastics, Inc. (Japonya), Mitsubishi Polyester Film GmbH (Almanya) ve Mitsubishi Plastics Euro Asia (Türkiye) firmalarından yetkililerin hazır bulunduğu standı fuar boyunca binin üzerinde kişi ziyaret etti.

Türkiye’den ve dünyanın çeşitli ülkelerinden birçok mimar, yatırımcı, müteahhit, cephe uygulama firması ve cephe danışmanı standın ziyaretçileri arasındaydı. 

Standın ana duvarına 3 boyutlu olarak uygulanmış alüminyum kompozit levhaların yanı sıra stand içerisinde sergilenen paslanmaz çelik, titanyum, bakır ve çinko kompozit levhalar da ziyaretçilerin büyük ilgisini çekti. Ayrıca şu anda  A2 yangın sınıfında, dünyada sadece Alpolic Almanya fabrikasında üretimi gerçekleştirilebilen 2000 mm enindeki bir adet alüminyum kompozit levha da stand içerisinde sergilendi. 

40 yılı aşkın süredir ALPOLIC markalı metal kompozit levhaların üretimini gerçekleştiren Mitsubishi Plastics, şimdiye dek olduğu gibi gelecek BAU fuarlarında da yenilikleriyle modern mimariye yön vermeyi hedefliyor.