Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Doğal taşın büyüleyici dokusu

Doğanın büyüleyici taş dokuları, Edilgres’in yeni koleksiyonu Pietra Di Gre’de hayat buluyor. Taş karakterinin öne çıktığı Pietra Di Gre koleksiyonu, doğal gölgeler ve dokularla tasarlanmış, konforlu yaşam alanları yaratıyor. Dört ayrı boyutta üretilen Pietra Di Gre, iç ve dış mekânlar için sayısız seçenekler sunuyor. Edilgres, geliştirdiği yeni doğa koleksiyonuyla, seramik ürünlere özgün yüksek kalite, mimari ve iç tasarımın çağdaş trendlerine açılıyor.
Doğada bulunan taşların renk ve yüzey dokularının olduğu gibi korunduğu ve bu özel taşların orijinal güzelliğinin tekrar ortaya konulduğu bir üretim sürecinden geçen Pietre Di Gre, doğal taşın şıklığını yaşam alanlarına yansıtmayı sevenlere cevap veriyor. ‘Pietra Di Gre’nin benzersiz seramikleri, Kale Italia teknolojisiyle üretilerek tüketicinin beğenisine sunuluyor.