Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dünyanın en eski havalimanı

College Park Havalimanı, milletler havacılık sermayesine açılan tarihi bir geçit gibidir. Wright Kardeşler için askeri gösteri alanı olarak 1909 yılında kurulan College Park Havalimanı, dünyanın en eski ve sürekli faaliyet  gösteren havalimanıdır.
College Park Havalimanı birçok havacılık ilklerine ev sahipliği yapar. İlk güçlendirilmiş uzun mesafe uçuşu, ilk kadın yolculu uçuş ve ilk kontrollü helikopter uçuşu College Park Havalimanı’nda gerçekleşen ilklerden bazılarıdır.
Bugün College Park Havalimanı, DC-metropol genel havacılık pilotlarının günlük ihtiyaçlarının karşılanması, uygun bir modern tesisi olarak hizmet veriyor.
Uygun Metro Raylı sisteme yürüme mesafesinde yer alan havalimanı, genel havacılık pilotları için asal bir seçenek olmaya devam ediyor.