Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Kraliçe inovasyon ödüllü drenaj sistemi

Aralarında 2006 yılında Birleşik Krallık’ta aldığı Kraliçe İnovasyon Ödülü de dahil olmak üzere birçok ödüle layık görülen ACO Qmax yüksek hidrolik kapasite sağlamak için tasarlanmış özel bir drenaj elemanı. Çok büyük alanlar içeren uygulamalarda yüksek kapasiteli drenaj sistemi talebini karşılamak için uygun çözüm olan ACO Qmax, özgün tasarımı ve ekonomik kuruluma olanak vermesiyle öne çıkıyor.

Orta yoğunluklu polietilenden (MPDE) imal edilen ACO QMax sisteminin sağladığı en önemli avantaj, hafif ve son derece sağlam yapıda olması. Ekonomik drenaj çözümü sağlamak amacıyla kanallar birlikte ya da bağımsız olarak kullanılabiliyor. ACO Qmax yüksek yükler altında çalışma yeteneğine sahip ve kullanıldığı mekânlarda çok yüksek akış oranı sağlıyor. Otoparklar, dağıtım merkezleri, karayolları ve havaalanı gibi büyük alan uygulamalarında kullanılan verimsiz geleneksel drenaj sistemlerine alternatif olarak Qmax yer altındaki boru tesisat işlerini azaltarak hidrolik basınca karşı gerekli drenaj kapasitesi sağlıyor.

Her boyut için CE işaretli ve BS EN 1433:2002 sertifikalı F900’e kadar yük sınıfını destekleyen ACO Qmax benzersiz patentli tasarımıyla kurulum maliyetlerini en aza indiriyor. Konektörleri ve bitiş kapakları dahil tam bir aksesuar yelpazesiyle basit ve kullanışlı, saha uygulamalarıyla eksiksiz bir ürün ailesi sunuyor.