Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Mutlu kadın, mutlu aile

KİŞİYE ÖZEL
Her yeni modelde kadınların konforunu arttırmaya yönelik değişiklikler yapan sektörün öncülerinden Demsaş Mutfak & Banyo, projelerin uygulamlarında da ‘kişiye özel’ tasarımlar gerçekleştiriyor. ‘Mutlu Kadın, Mutlu Aile’ konseptiyle ürün yelpazesine katılan yeni modeller, müşterilerin beğenisine sunulduğu günden bu yana oldukça ilgi çekiyor.

KALİTELİ MALZEME SEÇİMİ
Mutfağın sadece yemek yapılan bir mekân olarak görüldüğü günler artık mazide kaldı. Artık mutfaklar evin önemli bir yaşam alanı haline geliyor. Kurulduğu günden bu yana amacı, müşteri memnuniyeti sağlamak ve kalıcı bir mutluluk sunmak olan Demsaş, kalite kavramının vazgeçilmez bir olgu olduğuna inanıyor. Kadınların günlük yaşamında en çok zaman tükettiği mekân olan mutfaklarda beden sağlığından konforuna kadar tüm detayları titizlikle düşünüyor. Mutfakları tasarlarken, kadınların işini kolaylaştırmayı hedefleyen firma, malzeme seçiminde hijyen sağlayıcı olmasının yanında ve kolay temizlenebilirliğe dikkat ediliyor, beden sağlığını korumak amacıyla ergonomik tasarımlara öncelik veriliyor, kullandığı “Uluslararası E1 Kalite Standardı” belgeli kapak ve gövde malzeleleriyle mutfak ve banyolarda kişisel sağlığı koruyucu, antikanserojen ortamlar yaratıyor.

MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ
Sürecin her aşamasında deneyimli uzman kadro, kişiye özel bilgisayar destekli proje tasarımı, hatasız üretime yönelik son teknoloji makine parkı ile Demsaş, modern ve klasik mutfaklarda 30 farklı kapak modeli ve sayısız renk alternatifleriyle müşterinin isteklerine ve mekânına göre özel çözümler üretiyor. Hizmet verdiği her müşterisi için değer oluşturmak ve müşterilerinin beklentilerinin ötesinde kaliteli hizmetler sunmak amacı ile müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmayı kendisine hedef edinen Demsaş, ömür boyu hizmet garantisiyle ürünlerinin arkasında durarak müşterilerinin alıştıkları ayrıcalığı yaşamalarını sağlıyor.