Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Seramiğin özü olan toprak, suyun estetiğiyle buluşuyor

Seramik sektörünün teknoloji ve tasarım konusunda istikrarlı markası Seramiksan, yeni vitrifiye ürünleri ile banyolara farklı bir bakış açısı getiriyor. Seramiğin özü olan toprağın suyla birleşerek hayat verdiği Terra serisi vitrifiye ürünleri, banyolara estetiği taşıyor. Tam ayak ve yarım ayak olarak sunulan lavabo seçenekleri tasarımı ve akıcı çizgileriyle suyun estetiğini banyolara yansıtırken, çevre dostu asma klozetin asgari düzeydeki su tüketim hacmi ile de tasarrufa davet eden bir fonksiyonellik sunuyor. 

Terra’nın estetiğini doğal çizgilerle tamamlamak isteyenler için, ahşap efektli yer ve duvar karosu Antik Wood seçeneği dikkat çekiyor. Islak zeminlerde kullanılabilen ve özel doku efekti sayesinde banyolarda ahşap etkisi oluşturan Antik Wood, vitrifiye koleksiyonu ile sağladığı tasarım bütünlüğüyle de göz kamaştırıyor. 15×90 cm ebatında, full lappato (parlak) ve naturel (mat) olarak üretilen Antik Wood serisinin, ceviz ve akçaağaç renk seçenekleri bulunuyor.