Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Unicera’da Orka® Banyo

Fonksiyonel ve estetik banyo mobilyaları üreterek, her zevke ve bütçeye hitap eden serileri ile yaşam alanlarını şekillendiren ORKA® Banyo, seramik, inşaat ve yapı malzemeleri sektörünü bir araya getiren 27. UNICERA Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı’nda yeni ürünlerini tanıttı. Fuara 13’üncü kez katılan ORKA® Banyo, yaşam alanları içinde en çok vakit geçirilen yerlerden biri olan banyolarda geçirilen zamanı daha da keyifli hale getirmek üzere yepyeni tasarımlarıyla genişlettiği yeni ürün serisini ORKA® Banyo 2015 Koleksiyonu ile sergiledi. Yüksek teknolojiyi tasarımla buluşturan ORKA® Banyo’nun, yenilikçi üretim felsefesini yansıttığı inovatif ve fonksiyonel modelleri beğeni ile karşılandı.

ORKA® Banyo 2015 Koleksiyonu, mineral lavaboları, ekolojik aynaları, lavabo altı LED aydınlatmalı dolapları, bütünleşik ayna dolap kombinasyonları, geniş saklama üniteleri, fonksiyonel bölmeli çekmeceleri, kendinden büyüteçli LED aydınlatmalı aynaları, mat ve parlak yüzeyleri, canlı renkleri, retro modelleri ve klasikten moderne uzanan tasarımları ile 3’üncü salon’da (301 – 303) ziyaretçiler ile buluştu. Büyük-küçük her banyo mekânına uygun, esnek kullanım alanlarına sahip, hijyenik, kaliteli, çevreci, ışıklı, konforlu ve şık modüler banyo mobilyalarına imza atan ORKA® Banyo’nun her bütçeye uygun farklı modelleri fuarda ziyaretçilerin yoğun ilgisi ile karşılaştı.

Son teknoloji ile üretilen banyo mobilyaları ile her zevke ve bütçeye yönelik estetik ve fonksiyonel çözümler sunduklarını ifade eden ORKA Banyo Genel Müdürü Nalan Yılmaz, “Dünyada 44 ülkeye ihracat yapan ve Türkiye’de 1 milyondan fazla evde tüketicisi ile buluşan bir marka olarak, banyo mobilyaları sektörünün öncüsü olmanın sorumluluğuyla, kaliteli, inovatif, trend belirleyici, çevreye dost, insan sağlığına saygılı, fonksiyonel ve estetik kavramlarını ürünlerimize yansıtıyoruz. Ürün ve hizmet alanlarında yapacağımız yatırımlar ile marka, tasarım ve hizmet konularında sektörde öncülük yapmaya devam ediyoruz” dedi.