Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Estetik ve kullanım konforu ile projelerin tercihi

[kutusag=4312]15 yılı aşan sektör deneyimi boyunca edindiği bilgi ve tecrübeyi, müşterileriyle paylaşmanın heyecanını duyan Nplus, değişen müşteri ve piyasa ihtiyaçlarına odaklanarak, tüketicilere uygun fiyatlarla yüksek kalitede ürünler tasarlayıp, sektöründeki en iyi hizmeti sağlama hedefini ilke ediniyor.

Müşterilerinin ve çalışanlarının memnuniyetini her zaman ön planda tutan ve yüzlerini güldürmeyi hedefleyen Nplus, nitelikli projelerin çözüm ortağı olmaya devam ediyor.

Derin Apartmanı, İdealtepe’deki iki eski binayı yıkarak kentsel dönüşüm kapsamında yaptığımız 36 daireli bir proje. Sürecin başlangıcında yapılan mimari proje daha çok ruhsat alımına yönelik, tefriş detaylarının düşünülmediği bir projeydi. Ruhsat alımından itibaren iç mimari ve tefrişata yönelik çalışmalarımızı yoğun bir şekilde sürdürerek mesleki gereklilik, estetik, müşteri memnuniyeti ve ruhsat projesine uygun çözümler üretmeye çalıştık.

İÇ MİMARİ
Projelerimizde daha çok kendi estetik yargılarımız, beğenilerimiz ile arsa sahipleri ve potansiyel müşteri portföyümüzün istek ve beklentilerini dengelemeye çalışıyoruz. Bu projemizde daha çok modern çizgiler içeren malzemeler kullanmayı tercih ettik. Banyolar tasarlanırken mevcut projenin fiziki durumu, opsiyonellik, günün trendleri, müşterilerin talepleri üzerinde duruluyor.
Her bir projede bizler de kendimizi geliştirerek daha kullanışlı, müşteri memnuniyetine yönelik, şık banyolar tasarlamaya gayret gösteriyoruz.

Malzemelerin uyumu başta olmak üzere seramik, vitrifiye ve banyo dolaplarının doğru seçim ve yerleşimde olması önemli çünkü biz, müşterilerimizin ideallerindeki banyoları yaratmayı hedefliyoruz.

NPLUS’I TERCİH ETME NEDENİ
Ürün ve malzeme çeşitliliği, fiyat kalite politikası, özgün tasarımları, firmadaki muhataplarınızla uyumlu çalışma fırsatı, birbirini anlayabilme, verilen sözlerin zamanında yerine getirilmesi, malzeme seçiminden sonra kısa sürede imalatların yapılması, montaj ekiplerinin ustalığı ve en önemlisi müşteriyi memnun etme hedeflerini ortaya koymaları Nplus markasını banyo mobilyaları tercihimizde öne çıkaran nedenler.

TERCİH EDİLEN ÜRÜNLER
Derin Apartmanı projemizde banyo çeşitliliğine göre farklı ürünler tercih ettik. Birkaç alternatifi aynı projede buluşturduğumuz bu çalışmada Delux 90, Milano, Nexia, Dokker ve Sirion modellerini tercih ettik.

Delux 90 altın/beyaz renkli modeli altın rengi çerçeveli aynası ile banyoya gösterişli bir hava kattığını düşünüyorum. Bir başka alternatif olarak  Milano modelini siyah rengiyle kullandık. Modern ve kullanışlı tasarlanmış olan Nexia modeli de yine tercihlerimiz arasındaydı. Bunların dışında  Dokker ve Sirion modeliyle bize özel yaratılan kombinasyonuyla tamamlanan çamaşır makineli dolaplar projemizde yerini aldı.

NPLUS İLE ÇALIŞMAK…
Öncelikle kendi ihtiyaçlarımızı belirleyip kataloglar vasıtasıyla uygun ürünleri seçmeye çalışıyoruz. Devamında firma yetkilileriyle seçimlerimizi tartışarak onların öneri ve uyarılarını dikkate alarak ürün seçim aşamasını tamamlıyoruz.

Ürün seçiminden sonra fiyat ve pazarlık süreci; sonrasında sipariş, imalat ve montaj süreçleriyle iş sonlanıyor.

ARTAN YAPI HAKKINDA

Artan Yapı, sektörde faaliyet gösteren Civaoğlu Mimarlık ve Ant Proje firmaları tarafından 2007 senesinde kurulmuştur. İnşaat mühendisi ve mimar ortakların kurmuş olduğu firma, kısa zamanda konut üretimi konusunda pek çok projeye imza atmıştır. Firma, sektördeki teknolojik yenilikleri takip ve projelerinde uygulama vizyonu ile birlikte imalat sonrası satış ve satış sonrası hizmetler konusunda da müşteri memnuniyetine büyük önem vermekte ve personelini de bu konuda eğitmektedir.