Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Yedi yıl garantiyle sunulan klimalar

Yeni sezonsal verimlilik standartlarına göre soğutmada A+ ve ısıtmada A enerji sınıfı olan doğa dostu Baymak Elegant, gümüş iyon, aktif karbon filtreleme sistemine ve ferahlatıcı hava sirkülasyonu sağlayan iyonizer teknolojisine sahip.

Baymak Elegant’ın sıcaklık ölçebilen uzaktan kumandası ve ‘’I feel teknolojisi’’ odada istenilen sıcaklığa erişme imkânı sunuyor. Akıllı temizleme fonksiyonu sayesinde de klimanın iç ünitesi olası tozlanma ve kokudan kolayca arındırılabiliyor.

KISAYOL TUŞLARI İLE HAYATI KOLAYLAŞTIRIYOR
Baymak Elegant’ın favori kullanım ve turbo mod gibi kısayol tuşları kullanıcıya istediği konfor şartlarına anında ulaşma imkânı veriyor.
Baymak Elegant Klima 7 yıl ile sektörünün en uzun garanti süresine sahip tek ürün olma özelliği taşıyor. Bu garanti süresi cihazın sadece kompresörüne değil tüm cihaza veriliyor ve yetkili servisler garanti süresiyle ilgili herhangi bir ilave ücret talep etmiyor. Baymak Elegant Klima, üretimin 120 değişik noktasında kalite kontrolden ve ağır şartlardaki testlerden başarı ile geçerek müşterilere ulaştırılıyor.