Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dayanıklı el aletlerı

Dünyanın önde gelen markalarından Panasonic, yapılan işin kalitesinin, malzeme ve kullanılan aletlerle ilgili olduğunu çok iyi biliyor. Güçlü marka, tüm deneyim ve birikimini aktardığı profesyonel el aletleri serisini, şimdi Viko by Panasonic satış kanalı ile Türkiye’de pazara sunuyor. Panasonic profesyonel el aletleri, maksimum çalışma süresi, maksimum kapasite, mükemmel koruma ve yüksek esneklik gibi özellikleriyle taşları yerinden oynatıyor. 
Panasonic, profesyonel el aletleri ile yüksek performansı ve ileri teknolojiyi kullanıma sunuyor. Matkap vidalama, vidalama, darbeli matkap vidalama, darbeli somun sıkma / vidalama, SDS – plus kırıcı / delici, avuç taşlama, silikon tabancası, el feneri, üfleme makinesi, el süpürgesi ve birbirinden fonksiyonel testerelerden oluşan ürün serisi sayesinde en ağır işler bile kolaylaşıyor. Ürünler tek tek ya da kombo setler içinde satın alınabiliyor. Öte yandan kablosuz ve akülü çalışma özelliğine sahip aletler, dayanıklılığı ile de rakipleri arasından sıyrılıyor. Sağanak yağmur altında bile sorunsuzca çalışabilen ürünler, aynı zamanda tozdan da etkilenmiyor. Yüksek seviye toz ve su koruması, zorlu saha koşullarında çalışırken artırılmış sağlamlığı da beraberinde getiriyor. Viko by Panasonic, profesyonel el aletlerine 3 yıl garanti verirken, Türkiye genelinde oluşturulmuş 21 yaygın servis noktası ağı ile de satış sonrası destek sağlıyor.