Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Dış cephede kalıcı güzellik

Suyla dost Weber Aquabalance teknolojisi, yağmur ve çiğ damlalarını kısmi olarak emiyor ve yüzey alanlarını genişletiyor. Genişleyen yüzey alanları sayesinde damlalar hızlı bir şekilde buharlaşıyor. Suyun geri kalan kısmı ise kaplamanın kılcal boşluklu yapısı içinde geçici olarak kaldıktan sonra yine bu yapı sayesinde hızla buharlaşarak cepheyi terkediyor. Weber Aquabalance teknolojisi, cephede mikroorganizmaların üremesini engellemek için zehirli herhangi bir katkı içermediğinden cepheden süzülen yağmur suları toprağa ve/veya yeraltı sularına karıştığında çevreyi kirletmiyor.
Böylece cephelerdeki küf ve mantar oluşumu çevreyle dost bir teknoloji ile engellenmiş oluyor. Aquabalance teknolojisi ile üretilen Weber Aquabalance mineral sistem, dekoratif dış cephe kaplaması weber.min Aquabalance ve son kat mat dış cephe boyası weber.tex Aquabalance’tan oluşuyor.