Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Islak zeminlere özel, şık süzgeçler

ACO’nun ıslak zeminler için özel olarak geliştirdiği ACO Easy Flow yer süzgeçleri, apartman dairelerinden villalara, yurtlardan otellere kadar birçok alanda güvenle kullanılırken tasarımlarıyla da fark yaratıyor.

Paslanmaz çelik ızgaralı ve plastik gövdeli yapısıyla dikkat çeken Easy Flow yer süzgeçleri, sağladığı hijyen sayesinde son kullanıcılar tarafından da tercih ediliyor. Easy Flow yer süzgeçleri sadece zarafetiyle değil, tasarım ve işleviyle mekânlarda hareket özgürlüğü sağlıyor.
Ayrıca paslanmaz çelikten olan ve kolay çıkartılabilen koku tutucu kilidi, rahat temizlik imkânı sağlıyor ve olası koku rahatsızlığını önlüyor. Lazerle kesilmiş ve kimyasal işlemlerden geçirilmiş ürünleri için ACO, kullanıcıya yüksek güvenlik garantisi veriyor. Banyolara farklı bir boyut kazandıran ACO, yüksek hidrolik kapasiteli şık ürünlerini uygun fiyatlarla beğeniye sunuyor. ACO sayesinde banyolar artık daha hijyenik, daha konforlu ve daha estetik… Ayrıca kırmızı, mavi ve yeşil renkli yer süzgeçleri, banyolarda istenilen atmosfer yaratılmaya imkân sağlıyor.