Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Karden İnşaat fırsatlar sunuyor; Sembol İstanbul

A ve B bloklarda residence dairelere, C blokta ise rezidans daire ve home office’lere yer veren Sembol İstanbul, A bloğunun satışını tamamladı. B bloğunda satış devam ederken C blok ise yeniden satışa sunuldu. Büyük bir detay ve titizlikle yükselmeye devam eden proje inşaat hızı ile dikkatleri üzerine topluyor.

Satışa sunulan B ve C bloklarda 40 m² ile 200 m² arasında değişen birbirinden farklı tiplerde 3+1, 2+1, 1+1, 1+0 olmak üzere rezidans daireler bulunuyor. B blokta rezidans daireler yer alırken C blokta busidence dairelere yer verildi. Bölgede daire konseptinde ofis ihtiyacında ciddi bir açık bulunmasından dolayı Sembol İstanbul projesi, dekorasyon masrafı yapmadan isteyenin ofis isteyenin de konut olarak kullanabileceği çift fonksiyonlu bir tasarım ile dekorasyon masrafı yapmadan taşınma imkânı sunuyor.
TİCARİ ÜNİTELER İÇİN GÖRÜŞMELER BAŞLADI
44 mağazadan oluşan ticari ünitelere sahip olan Sembol İstanbul, hem bölgenin hem de kat maliklerinin ihtiyacını karşılayabileceği semt çarşını için talepleri toplamaya başladı.

2015 yıl sonu hayata geçmesi planlanan çarşı için markalardan talep alan ve tek tek görüşmeleri gerçekleştiren proje, birbirinden değerli markalar ile çarşıyı renklendirmek için imza atmaya hazırlanıyor. 

Projede bulunan ticari üniteler konut ve ofis sahiplerinin tüm ihtiyaçlarını projenin içerisinde karşılayabileceği bir mekân olmasının yanı sıra yaşamın başlamasıyla birlikte projenin cıvıl cıvıl renkli bir görüntüye sahip olmasına da imkân sağlayacak.
130 BİN TL’DEN BAŞLAYAN FİYATLAR
Yeni bloklarda 130 bin TL’den başlayan fiyatlarla satışa çıkan Sembol İstanbul, yatırımcılarına  yüzde 1 KDV imkânı da sunuyor. 2015 yılında da yatırımcısına kazandırmayı ve bu doğrultuda çalışmalarına devam eden Karden İnşaat,
Sembol İstanbul projesi ile yatırımcılarına  yüzde 50 ile yüzde 60 oranları arasında bir kâr sunmayı hedefliyor. Aralık 2015 tarihinde A ve B Blokları teslim edilecek projede, 3 farklı kampanya ile müşterisine fırsat sunmaya devam ediyor. Yatırımcılar dilerse yüzde 25 peşin ödeme + 30 ay vade sıfır faiz imkânı, dilerse yüzde 25 peşin ödeme + yüzde 50 teslimde ödeme imkânı ya da yüzde 100 peşin + yüzde 10 indirim imkânı çerçevesinde sunulan ödeme planlarından yararlanarak satışa sunulan konutlardan dilediklerine sahip olma fırsatına bir adım daha yaklaşacak.

GENİŞ SOSYAL TESİS
Açık ve kapalı yüzme havuzları, fitness, plates, oyun ve hobi odaları, SPA ve masaj salonları, Türk hamamı, Fin hamamı, kafeler, çocuk oyun alanları, tenis kortları, futbol ve basket sahaları, yürüyüş ve koşu parkurları bulunan Sembol İstanbul, geniş bir alanda konumlanan sosyal tesisleri ile hizmet veriyor.

LOKASYON AVANTAJI
Sembol İstanbul, Beylikdüzü – Bahçeşehir TEM bağlantı yolu üzerinde E-5 karayoluna 800 m, havaalanına 12 km, deniz otobüslerine 4 km, TÜYAP fuar merkezine 3 km uzaklıkta olma avantajının yanı sıra mimarisi ve ayrıcalıklı yaşam anlayışı ile dikkatleri üzerine çekiyor.