Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Oventrop Türkiye, ısıtma sektörü duayenlerini üretim merkezi olan Olsberg ve Brilon’da ağırladı

Dört gün süren Almanya gezisi sırasında misafirlerin deneyim paylaşımları  ile interaktif olarak ilerleyen “Hidrolik Dengeleme” konulu ürün semineri, Oventrop alan ısıtma semineri gibi deneyim paylaşımları gezinin en ilgi çekici çalışmalarıydı. Oventrop’un Brilon fabrikasına bulunan üretim atölyeleri ile test alanları  ve Olsberg fabrikasında yer alan örnek ürün tanıtım stantları sektör duayenleri tarafından büyük ilgi gördü.

Almanya gezisi sırasında konaklanan tüm şehirlerin turistik gezi alanlarının ve çok özel restoranlarının da ziyaret edildiği farklı programlarla ağırlanan konuklar; Köln Dom Katedrali, Romen Cermen Müzesi, Çikolata Müzesi gibi tarihi yerler ile Hohe Strasse ve Schilergasse gibi caddelerde güzel vakit geçirdiler. Almanya’nın özgün farklı lezzetleri için seçilen çok özel restoranlarda, keyifli akşamlarda, Oventrop Türkiye Genel Müdürü Osman Doğru ve ekibi tarafından ağırlandılar.

OVENTROP  ÜRÜNLERİ VE YAPILAN  TANITIMLARA KATILIMCILARDAN TAM PUAN
1851 yıllarında Almanya’da kurulan Oventrop, aradan geçen 160 yıl boyunca gelişmeye ve büyümeye devam ediyor. Konut teknolojisi alanında, Avrupa’nın önde gelen armatür, regülatör ve sistem üreticilerinden biri olan ünlü marka, Almanya’da Olsberg ve Brilon bölgesindeki iki büyük fabrikasında yaptığı üretimler ve AR-GE bölümü ile projecilerin ve sanayinin çözüm ortağı olarak pazardaki partnerlerine uzun vadede yüksek fayda sunuyor.Tüm bu köklü geçmişin tanıtıldığı, inovatif ürünlerin ve proje çözümlemelerinin yapıldığı gezi boyunca, sektör duayenlerinden tam puan alan Oventrop bir kez daha 160 yıllık marka olmanın farkının altını çizdi.