Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Prestijin kapıları aralanıyor: 5YÜZ60 Kurtköy

Eminevim’den İstanbul’un fethinin 562. yılında İstanbul’un yeni yaşam merkezi Kurtköy’de bir proje 5yüz60 sahiplerine kavuşuyor. Kalite ve şıklığın yansıtıldığı bu projede aileler ve yatırımcılar için her türlü imkân bulunuyor. Eminevim güvencesi ile 5yüz60’ta 1+0, 1+1, 2+1, 3+1, 4+1 daireler kullanıcılarını bekliyor.
 
5yüz60 Kurtköy, şehrin tüm imkanlarından faydalanılan bir lokasyonda oluşuyla eşsiz bir yaşam alanı deneyimi sunuyor.
5yüz60, Sabiha Gökçen Havalimanı ve alışveriş merkezlerine 1 km, Teknopark’a 300 m Kurtköy gişelere 800 m, Sabancı Üniversitesi ve Koç Lisesi’ne 3 km uzaklıkta.

YÜZDE 80’İ YEŞİL ALAN
3 blokta yükselen Eminevim 5Yüz60 Kurtköy’ün yüzde 80’i yeşil alan ve peyzaj için ayrıldı. Ailelerin çocuklarıyla birlikte dinlenip yürüyüş yapabileceği alanlar özenle tasarlanırken, temiz bir havada günün yorgunluğunu atmak için düzenlenen dinlenme ve yürüyüş alanları güven ve huzur içinde yaşama olanağı sunuyor.

Bay ve bayanlar için iki ayrı kapalı yüzme havuzu ve iki ayrı tam donanımlı fitness salonları, basketbol sahalarından, çocuk oyun alanlarına kadar eğlenceyi bir arada yaşama imkânı sunuyor. Özel güvenlik görevlileri ve kapalı otoparkı ile üst düzey bir güvenlik sağlıyor.