Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çetin Erol, NPlus Banyo – Genel Müdürü

Hangi semtte oturuyorsunuz? Orayı tercih etmenizin nedeni nedir?
[kutusol=4346]▶ Beylikdüzü’nde bir sitede oturuyoruz. Çocuklarımızı güvenli ve rahat bir ortamda yetiştirmek istediğimiz için site hayatını tercih ettik. Aynı zamanda Beylikdüzü’nün, geniş caddeleri ve yeşil alanları ile İstanbul’un planlı kentleşmiş yüzünün aynası olduğunu düşünüyorum.

Sizin için bir evin olmazsa olmazı nedir?
▶ Evin dekorasyonu göz yormamalı. Ferah olmalı ve huzur vermeli.

“Evde konfor”u nasıl tarif edersiniz?
▶ Uzun ve yorucu bir günün sonunda parlak olmayan, göz yormayan aydınlatmaların kullanıldığı salonumda oturup sessizliğin sesini dinlemek.

Evde olduğunuz zamanlarda vaktinizi nasıl değerlendirirsiniz?
▶ Evde olduğum zamanlarda mümkün olduğu kadar işten bahsetmemeye özen gösteririm. Eşimle ve çocuklarımla birlikte olmayı ve onların istediği şekilde zaman geçirmeyi seviyorum.

Başka bir ülkede yaşamınızı sürdürmeyi düşünür müsünüz? Bu hangisi olur? Neden?
▶ Nüfus yoğunluğuna, trafiğine ve daha başka sıkıntılarına rağmen İstanbul’dan başka bir yerde yaşamayı düşünmedim. Benim bu düşüncem, yaşadığım yere duyduğum sevginin klasik dışavurumu da olabilir. İnsan severek yaşadığı şehirden uzak duramayacağını düşünüyor nedense. Her şeye rağmen İstanbul’u seviyorum.