Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Çeşme’de lüks rezidans keyfi: Sea Homes

Haziran 2016’da tamamlanacak proje stüdyodan penthouselara kadar uzanan 17 farklı tipte toplam 31 daireden oluşuyor. Benzersiz manzarası, 30 metrekare ile 245 metrekare arasında değişen büyüklükteki jakuzili terasları ve plajıyla Sea Homes, yıl boyunca kullanabileceğiniz sıra dışı bir yaşam seçeneği sunuyor. Rezidans daireleri, özel tasarım Gaggenau, Gervasoni, Miele gibi dünyanın en seçkin mutfak eşyaları ve mobilyaları ile yerden tavana kadar döşenmiş şekilde “anahtar teslim” olarak hazırlanıyor.

REZİDANSTA SPA AYRICALIĞI
Avrupa’nın sayılı termal kaynaklarına sahip Çeşme’nin şifalı suları ile yüksek standartlara sahip SPA merkezinde muhteşem masaj ve bakımlarla dinlenip rahatlamak mümkün.

Yazlıkta lüks tatil keyfi için bütün ayrıntıların düşünüldüğü Sea Homes’ta resepsiyon, house keeping, konsiyerj ve benzeri servisler deneyimli bir ekip tarafından sağlanıyor. Ebeveynler, isterlerse açık havuz ve restoranla iç içe olan güneşlenme terasında, isterlerse plajda dinlenme imkânı bulabilecek, çocuklar ise kendileri için ayrılan özel tasarlanmış alanlarda güven içinde oynayabilecek.