Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Elektrik anahtarında hissetme teknolojisi

VİKO, elektrik anahtarlarında açma kapama devrini sona erdiriyor. Anahtar yüzeyinde parmağı aşağı ya da yukarı hareket ettirerek ışık seviyesinin ayarlanabildiği Novella S, standart elektrik anahtarlarının çok daha ötesine geçiyor. Işığın seviyesindeki değişim yine anahtar üzerindeki LED’den rahatlıkla görülebiliyor.

PAGEV Plastik Teknoloji Ödülü ve Design Turkey İyi Tasarım Ödülü ile taçlandırılan, dokunmatik özellikli Novella S, elektrik tasarrufu da sağlıyor.

Ayrıca düğme yüzeyine kısa süreli bir temasla geçiş yapılabilecek, zaman gecikmeli anahtar fonksiyonu ile ışık kaynağı kapandıktan sonra bile yolu aydınlatabiliyor. Novella S’in bir diğer özelliği ise aynı anahtarla iki ayrı ışık kaynağını kontrol etme olanağı sunması… Öte yandan Novella S elektrik anahtarı, LED ışıkları sayesinde karanlıkta kolayca fark ediliyor. Metalik, cam, ahşap gibi özel malzeme ile üretilen tüm çerçevelerle kombine edilebilen VİKO Novella S Serisi, teknolojik tasarımı ve şıklığıyla da göz kamaştırıyor.