Yeni tasarım ve içeriğiyle okurlarıyla buluşan Türkiye’nin en köklü inşaat dergisi olan İnşaat Dünyası dergisi, Türkiye’nin lokomotif sektörü olan inşaat ve yapı sektörünün uluslararası gelişimini ana misyonu olarak görür ve yıllardır ödün vermediği yayıncılık çizgisini sürekli geliştirerek bu misyonu gerçekleştirmeyi hedefler.

Zeminlerde daha fazla renk ve desen

Dünyanın en büyük zemin malzemesi üreticilerinden biri olan, dünyada ve Türkiye’de sağlık sektörünün en büyük malzeme tedarikçilerinden Tarkett, homojen ürün grubunun en çok satan serisini yeniledi. Farklı fonksiyonlara sahip geniş Granit serisi içinde, daha fazla renk uyumlu ve daha fazla seçenek yer alıyor.

62 yeni, doğal ve canlı renkten oluşan yeni seri, mimarlara zemin tasarımında özgürlük sağlıyor. Vakitlerinin yüzde 70’ini kapalı mekânlarda geçiren son kullanıcılar ise ftalat içermeyen, Avrupa standartlarınca kabul edilenden 10 kat daha düşük VOC emisyon değerine sahip iQ Granit’le daha iyi hissediyor ve daha temiz bir hava soluyor.

KENDİ KENDİNİ YENİLEYEN ÜST YÜZEY
PUR Yüze koruması ile, ömür boyu cila gerektirmeyen ve kendini yenileme özelliğine sahip iQ Granit, temizlik maliyetini düşürerek temizlik için gereken su, deterjan ve kimyasal kullanımını engelliyor, uygulamadan sonra 3 yıl içinde kendini amorti edebiliyor.

YILLAR BOYU GÜVENLİ KULLANIM VE KALICI ÜRÜN
Mükemmel esnekliği ile zemin ustaları için çalışması en rahat ürün olan iQ Granit, kolay ve hızlı uygulama, kolay bakım ve hijyenik bir yüzey avantajları sunan iQ Granit, kompakt ve akustik seçenekleri ile başta hastane olmak üzere, okul ve ofis hastane projelerinin vazgeçilmez tedarikçisi olmaya devam ediyor.